O NORNET

logo nornet

Obalamy mity dotyczące internetu radiowego

Sprawdź to w swojej lokalizacji przyjedziemy!O Firmie

Sieć Nornet powstała w 2005 r. i jest ciągle rozwijana. Paroletnie doświadczenie i wiedza zdobyta przez ten czas pozwala nam skutecznie konkurować z sieciami kablowymi co pozwala naszym klientom na komfortowy i stabilny dostęp do Internetu. Sieć zasilana jest przez łącze symetryczne o dużej przepustowości a serwer główny jest podłączony bezpośrednio do włókna światłowodowego. Oferujemy szeroki wachlarz usług zarówno dla klientów indywidualnych jak i firm.

Oprócz działalności internetowej zajmujemy się sprzedażą wysokiej jakości sprzętu komputerowego. Zajmujemy się również szeroko pojętą instalacją systemów bezpieczeństwa - telewizji przemysłowej, systemów alarmowych.

 

Tworzymy zaawansowane strony internetowe, wizytówki firm oraz wirtualne sklepy. Udostępniamy miejsce na naszym serwerze - hosting. Oferujemy też pełne usługi serwisowe sprzętu, obsługę informatyczną firm oraz planowanie i modernizacje sieci komputerowych. Nie jesteśmy firmą nastawiona na duże zyski, to co robimy sprawia nam przyjemność i pragnę przypomnieć, że to my jesteśmy do klienta, a nie klient do nas.